First minute Kanárské ostrovy

First minute Kanárské ostrovy

Destinace Kanárské ostrovy

Fuerteventura | Gran Canaria | La Gomera | La Palma | Lanzarote | Tenerife

First minute Kanárské ostrovy

Upřednostňujete při výběru dovolené jistotu, pestrou nabídku a koupi s předstihem? Pak vám jistě budou vyhovovat zájezdy typu first minute se vzdáleným termínem odletu a fascinujícími slevami za včasný nákup.

Kanárské ostrovy jsou výbornou destinací pro first minute zájezdy, neboť si můžete svou luxusní a exotickou dovolenou užít za velmi přijatelné ceny. Navíc se nemusíte bát, jaké zde bude počasí třeba za půl roku, kdy se vaše dovolená na Kanárských ostrovech bude konat, protože jsou tu celoročně letní teploty.

Od května do října se můžete těšit na průměrných 25°C, které se mohou vyšplhat až k tropickým třicítkám a prakticky žádné srážky. V období od listopadu do dubna zde oproti mrazivé České republice panují teploty kolem 20°C s jen občasnými srážkami, které vám dovolenou jistě nezkazí. Teplota vody je během roku bez větších výkyvů, tedy kolem 18°C v zimě a kolem 23°C v létě.

Pokud si vyberete váš zájezd na první chvíli, budete mít dostatek času k prostudování informací o Kanárských ostrovech, abyste věděli, na co se můžete těšit. A že toho není opravdu málo! Toto souostroví sedmi obydlených a několika menších neobydlených ostrovů ležící v Atlantiku má opravdu co nabídnout. Čekají vás tu písečné duny, zelená pohoří, skalnaté velehory, sopky a sopečná krajina, tropické lesy, bílé a černé pláže a mnoho druhů exotické fauny a flóry.

Menší ostrovy na západě (La Gomera, La Palma, El Hierro) jsou vyhledávány převážně pro pěší turistiku a poznávání téměř panenské přírody. Za typickou dovolenou u moře vyrazte na největší ostrov Tenerife, ostrov s nejkrásnějšími plážemi Fuerteventura či ostrovy vyhlášené biosférickou rezervací UNESCO- Gran Canaria a Lanzarote.

Španělský temperament, vynikající pestrá kuchyně, čerstvé ovoce a zelenina přímo z trhu, tanec a víno vás jistě okouzlí. Jak romantické vesničky provoněné vůní jižanských specialit, tak i bary s bujarou noční zábavou mají něco do sebe. Nezapomeňte ochutnat zdejší sušenou šunku, mořské plody, ryby či tradiční paellu.

Kanárské ostrovy jsou vyhlášené svou vysokou kvalitou služeb nejen v pohostinství, proto není divu, že jsou zdejší ubytovací a stravovací zařízení na prvotřídní úrovni. Hotelové komplexy nabízí svým hostům veškeré zázemí od mnohých sportovišť, bazénů, barů a restaurací až po wellness, obchody, salony krásy a bohaté animační programy.

Naplánujte si včas svůj odpočinek v této přepychové destinaci díky first minute Kanárské ostrovy. Relaxujte u průzračně čistých vod Atlantiku na zlatavě bílých či exoticky černých lávových plážích. Slunce zde svítí 300 dnů v roce, takže ke koupání, potápění a dalším vodním sportům můžete na program dne zařadit i opalování.

Nespornou výhodou first minute zájezdů je široký výběr z mnoha letovisek, hotelů i pokojů. Hlavně rodinám se dvěma a více dětmi či větší skupině dospělých doporučujeme vybírat dovolenou včas, kdy jsou atypické pokoje ještě volné.

Pokud vám tolik nezáleží na výběru hotelu a cestujete třeba ve dvou, pak se nemusíte bát si svou dovolenou na Kanárských ostrovech vybrat na poslední chvíli. Takové zájezdy naleznete na last minute Kanárské ostrovy a můžete vyrazit téměř okamžitě a za výhodné ceny.