Hotel Villa Vera

Villa Vera

Villa Vera

Stát Chorvatsko
Destinace Turanj
Lokace Turanj


Kapacita
4-lůžkový apartmán: 4 Celkem osob: 16
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Poloha
Villa Vera se nachází v těsné blízkosti moře v klidném letovisku Turanj. Z některých apartmánů je výhled přímo na moře a z ostatních na krásné okolí. Křišťálvě čisté moře s průzračnou vodou díky oblázkové a písčité pláži je vyhledávaným letoviskem pro mladé a rodiny s dětmi. Po asi 10 min. procházkou podél pobřeží, se dostanete do centra letoviska Turanj, které nabízí spoustu kulturního a společenského vyžití. Pro své příjemné klima bohatou kulturu se oblast stala vyhledávaným letoviskem pro turisty z celé Evropy.
Vybavení
Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Kuchyňka se sporákem a ledničkou, jidelní kout a vlastní soc. zařízení. Klimatizace a TV/SAT. Hostům je k dispozici venkovní gril a parkoviště.
Ubytování
Villa Vera nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu a možnost ubytování v šestilůžkových apartmánech, které jsou čisté a útulně zařízené v neutrálních barvách. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
Stravování
Vlastní, možnost využití venkovního grilu. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.
Sport
Vodní a plážové sporty, fotbal, basketbal. V městečku kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéka, v sezóně živá hudba. Pro děti: dětské hřiště, vodní sporty, atrakce, pískoviště.
Tipy
Národní park Paklenica – centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Zadar – „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem – výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.
Pláž
Oblázková: vzdálená asi 10 m od vily. Pozvolný přístup do moře.
Text
asi 10 m od vily.
Moře
10
Informace o typu pokoje 1
AP 1/2+2
Popis pokoje 1
Obsazenost 4 osoby, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem, klimatizace, TV/SAT, sociální zařízení, terasa.
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění, DPH. Povinné příplatky: pobytová taxa - 350 Kč/dosp. os./týden, 180 Kč/děti 12-18 let/týden, děti do 12 let bez poplatku.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění, DPH. Povinné příplatky: pobytová taxa - 350 Kč/dosp. os./týden, 180 Kč/děti 12-18 let/týden, děti do 12 let bez poplatku.

Recenze hotelu Villa Vera, Turanj