First Minute zájezdy

First minute - sleva za včasný nákup

First minute

Nečekejte na last minute zájezdy a objednejte si u nás zájezd se slevou za včasný nákup. Díky first minute zájezdům výrazně ušetříte. Cestovní kanceláře nabízí většinu svých zájezdů se slevou až 25% při objednání přibližně 6 a více měsíců před uskutečněním zájezdu. Výhodou je, že v tuto dobu ještě nebývají hotely či apartmány obsazeny a můžete si bez problémů rezervovat třeba pokoj s výhledem na moře nebo apartmán, ve kterém se nebude muset vaše početná rodina omezovat pouze na přistýlky.

Nejoblíbenější destinace

U nás kupujete zájezd za stejných cenových a slevových podmínek jako u pořádající cestovní kanceláře. Díky širokému portfoliu cestovních kanceláří máte možnost porovnávat nabídky zájezdů do nejoblíbenějších evropských destinací jako je například Chorvatsko, Řecko, Bulharsko, Kypr, Kanárské ostrovy, Španělsko nebo Černá Hora. V nabídce jsou samozřejmě i vzdálenější destinace jako je Egypt, Turecko, Tunisko nebo Maroko. Pokud toužíte po opravdové exotice máme pro vás připravenu nabídku zájezdů do Spojených arabských emirátů, na Kapverdské ostrovy, do Thajska či na Srí Lanku atp.

First minute dovolená

Nízké ceny, široký výběr destinací a bonusy v podobě slev či výletů zdarma, to jsou hlavní důvody, proč si čím dál tím víc lidí vybírá svou dovolenou v nabídce first minute zájezdů. Při rezervaci zájezdu v řádu několika měsíců před samotným odletem můžete očekávat slevy až 30 %, navíc se cestovní kanceláře předhánějí v tom, která nabídne svým klientům lepší bonusy za včasný nákup. Je libo dítě zdarma, jeden pobyt pouze za cenu letenky nebo výběr z širokého množství fakultativních zájezdů? Stačí prohlédnout si konkrétní nabídky a vybrat si tu formu bonusu, která vám vyhovuje nejvíc. Pokud jste nestihli objednat dovolenou v sekci first minute, podívejte se na naši nabídku dovolená a last minute dovolená, kde si určitě vyberete.