Hotel Údolí Wachau A Hitlerovo Orlí Hnízdo - Autobus, Snídaně

Údolí Wachau A Hitlerovo Orlí Hnízdo - Autobus, Snídaně

Údolí Wachau A Hitlerovo Orlí Hnízdo - Autobus, Snídaně

Stát Rakousko
Destinace Rakousko
Lokace


Všeobecný popis
Oblíbený zájezd pod nejvyšší horu Německa. Podíváme se do míst odkud byla zahájena II. světová válka, návštívíme solné doly, krásné údolí Wachau plné vinic, zámků a hradů. Navštívíme klášter v Melku a zastavíme se i v nejstarším městě v Podunají - Kremsu.
1.den odjezd ve večerních hodinách.
2.den: příjezd do Bavorska pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedeme do výšky 1717 m, projdeme tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedeme výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 15 €). Navštívíme budovu dokumentace v Obersalzbergu (cca 3 €) s rozsáhlými podzemními kryty. Přejezd do Berchtesgadenu, návštěva Solných dolů – projížďka vláčkem, po skluzavkách, jízda přes solné jezero (cca 15 €). Následuje procházka městem nebo možnost koupání v termálních lázních Watzmann Therme (vstupné na 2 h cca 9 €).3.den: přejezd do údolí Dunaje – Wachau, se strmými svahy porostlými vinicemi, plné zámků, hradů, klášterů. Melk – prohlídka benediktinského kláštera, jedné z velkolepých staveb v Rakousku (cca 10 €). Lodí (cca 21 €) poplujeme nejkrásnější částí Dunaje v údolí Wachau – kolem zříceniny bájného hradu Dürnstein, kde byl údajně při návratu z křížové výpravy vězněn anglický král Richard Lví Srdce. Krátká zastávka v Kremsu, nejstarším městě v Podunají, kdysi mocnějším než Vídeň, které se proslavilo ražbou nejstarších rakouských mincí.4.den: návrat v časných ranních hodinách.
Ubytování
Ubytování se snídaní
Doprava
Autobusová – pohodlné autobusy s klimatizací, WC, DVD a prodejem nápojů.Základní odjezdová místa bez příplatku: Vysoké Mýto, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vamberk, Hradec Králové, Pardubice, Praha.
Stravování
Snídaně
Slevy
Využijte slevy za včasný nákup až 13%!

Recenze hotelu Údolí Wachau A Hitlerovo Orlí Hnízdo - Autobus, Snídaně, Rakousko