Hotel Wolfgangsee A Berchtesgaden - Autobus, Snídaně

Wolfgangsee A Berchtesgaden - Autobus, Snídaně

Wolfgangsee A Berchtesgaden - Autobus, Snídaně

Stát Rakousko
Destinace Rakousko
Lokace


Všeobecný popis
V rámci tohoto zájezdu navštívíte Bavorsko a Rakousko - oblast Solné komory. Projedete se lodí po solném jezeře v solných dolech v Berchtesgadenu, vystoupáte k Hitlerovu Orlímu hnízdu, vykoupete se v termálních lázních. V Rakousku Vás okouzlí městečko St. Gilgen u alpského jezera Wolfgangsee a projdete se skalní divočinou Plombergsteinu.
1.den odjezd ve večerních hodinách.
2.den: příjezd do Bavorska pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedeme do výšky 1717 m, projdeme tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedeme výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 15 €). Navštívíme budovu dokumentace v Obersalzbergu (cca 3 €) s rozsáhlými podzemními kryty. Přejezd do Berchtesgadenu, návštěva Solných dolů – projížďka vláčkem, po skluzavkách, jízda přes solné jezero (cca 15 €). Koupání v termálních lázních Watzmann Therme (vstupné na 2 h cca 9 €) nebo procházka městem.3.den: odjezd do městečka St. Gilgen, které leží v krásné krajině uprostřed hor, u jednoho z nejkrásnějších rakouských jezer Wolfgangsee. Následuje túra střední obtížnosti do oblasti Plombergsteinu. Doba pochodu skalní divočinou cca 2 hodiny. Krásné výhledy na okolní krajinu. Po návratu prohlídka kouzelného městečka, rodiště Mozartovy matky, možnost koupání v jezeře. Odpoledne vyjedeme lanovkou na vrch Zwölferhorn (cca 20 €), procházka po malebné náhorní plošině s výhledy na Dachstein, Schafberg, jezera a Alpy. Odjezd do ČR navečer. 4.den: návrat v časných ranních hodinách.
Ubytování
Ubytování se snídaní
Doprava
Autobusová – pohodlné autobusy s klimatizací, WC, DVD a prodejem nápojů.Základní odjezdová místa bez příplatku: Vysoké Mýto, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vamberk, Hradec Králové, Pardubice, Praha.
Stravování
Snídaně
Slevy
Využijte slevy za včasný nákup až 13%!

Recenze hotelu Wolfgangsee A Berchtesgaden - Autobus, Snídaně, Rakousko