Hotel Schwebebahn s bazénem

Hotel Schwebebahn s bazénem

Hotel Schwebebahn s bazénem

Stát Rakousko
Destinace Salzbursko
Lokace Zell am See


Cena zahrnuje
ubytování na osobu v daném typu pokoje s All Inclusive dle popisu (AI). Zdarma slevová karta Zell am See – Kaprun.
Sleva
na 3. a 4. lůžku 0-11,9 let 100%, 12-13,9 let 50%, 14-15,9 let 20%, 16 let a více 15%.
povinný příplatek
místní taxy 2 € / osoba od 7 let / den.
nepovinný příplatek
dětská postýlka 11,60 € / týden, pokoj s balkónem +390 Kč / osoba / noc, jednolůžkový pokoj +390 Kč / noc.
zvířata
malých rozměrů povolena za poplatek.
speciální nabídka
sleva 5% pro seniory od 55 let. Sleva 10% za včasný nákup do 29.03. Nelze později změnit jméno v rezervaci (považováno za storno).
ubytovani
Hotel Schwebebahn - Zell am See / Dvoulůžkové pokoje (DBL AI) s koupelnou a WC, radiem, telefonem, fénem, SAT-TV, trezorem. Dvou- až čtyřlůžkové pokoje s balkónem za příplatek, Junior suity pro 3-5 osob (JS AI, minimální počet 100% platících osob 3).
Poloha
Hotel Schwebebahn - Zell am See / Region: Salcbursko Hotel se nachází u lanovky Schmittenhöhebahn, cca 2 km od pěší zóny a od jezera.
další vybavení
restaurace, lobby s možností internetu wi-fi za příplatek, bar, výtah, krytý bazén, sauna, pára, solárium a masáže za poplatek, whirpool, pěkná velká zahrada, stolní tenis, parkoviště, půjčovna kol, hlídání dětí dle podmínek hotelu zdarma (pondělí – pátek).

Recenze hotelu Schwebebahn s bazénem, Salzbursko

Poloha
Velmi pěkný horský hotel blízko svahů s výhledem na jezero Zeller a vrchol  Schmittenhöhe. Vzdálenost do centra střediska na pěší zónu je asi 1,5 km.
Sport a zábava
Hotel je ideálním výchozím bodem pro pěší, turisty a milovníky horských kol, organizuje animační programy pro děti od pondělí do pátku, turistické výlety s průvodcem a lodní výlet po jezeře Zell (jednou týdně). Hosté hotelu mají 25% slevu na greenfee golf. resortu Zell am See-Kaprun. Dále je v ceně ubytování zahrnuta letní zážitková karta Zell am See - Kaprun s řadou slev na vstupném do muzeí, na koupaliště či lanovky a mnoho dalších atrakcí.
Tipy pro správnou volbu
pobyt pro dítě do 12 let na přistýlce zdarma! | vysokohorská turistika | letní zážitková karta v ceně
Vybavení hotelu
Recepce s lobby, restaurace, bar, internet (za poplatek), výtah, kulečník, TV místnost, dětský koutek, krytý bazén, sauna, parní lázeň, solárium (za poplatek), fitness, velká relaxační zahrada s výhledem na Schmittenhöhe, parkování u objektu.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, rádiem, telefonem, kabelovou TV, minibarem, trezorem, internetem (za poplatek a jen v pokoji typu 2+2) a balkonem (jen pokoj typu 2+2).