Hotel Kresten Palace

Kresten Palace

Stát Řecko
Destinace Kalithea
Lokace Kalithea


Popis
Hotel vyšší střední kategorie se stálou klientelou poskytuje velmi kvalitní služby a je vyhlášen výbornou kuchyní. Doporučujeme všem věkovým skupinám.
Poloha
Hotel se nachází nad skalnatou zátokou Kalithea 6 km od města Rhodos a Faliraki. Malebná vesnička Koskinou je vzdálena cca 3 km.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, TV/videomístnost, minimarket, v rozlehlé zahradě velký bazén s hydromasážemi. Vnitřní prostorné jacuzzi. Terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje mají koupelnu/WC, TV/sat., centrální klimatizaci (1.6.–30.9.), ledničku, telefon, balkon nebo terasu. Rodinné pokoje jsou prostornější (1 místnost).
Naše mínění
=
Zábava
Animační programy, řecké večery a folklórní taneční večery.
Pláž

Malá privátní písečno-oblázková pláž cca 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport

Zdarma volejbal, fitness, stolní tenis, minigolf. Za poplatek tenis, sauna.

Děti
Oddělená část bazénu pro děti.
Platební karty
VISA.
Odkaz
http://www.krestenpalace.gr
Internet

WiFi v lobby zdarama.

Recenze hotelu Kresten Palace, Kalithea

Popis

Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel je postaven v moderním stylu v kombinaci s tradiční architekturou ostrova Rhodos a je situován na vyvýšenině s krásným výhledem na moře. Písečno – oblázková pláž se vstupem přes molo je vzdálena cca 250 m a vedou k ní schody. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 12 km a dostanete se tam místní autobusovou dopravou. Zastávka je cca 50 m od hotelu. Hotel je ideální ke strávení klidné a romantické dovolené s možností sportovních aktivit. Nedoporučujeme lidem s pohybovými obtížemi.

Ubytování
 • centrálně řízená klimatizace (1.6. - 30.9.)
 • telefon; lednička
 • balkon nebo terasa
 • televizor se satelitním příjmem
 • vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou; vysoušeč vlasů; WC)
 • trezor (za poplatek)
Ubytování za příplatek:
 • pokoj s výhledem na moře
 • rodinný pokoj (jedna místnost rozdělená opticky na dvě části)
 • rodinný pokoj s výhledem na moře
Zařízení
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace
 • cocktail bar; snack bar
 • obchod se suvenýry
 • připojení k internetu
 • TV místnost
 • bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma)
 • dětský bazén
 • dětské hřiště
Vzdálenosti
 • pláže 250 m
 • letiště 20 km
 • centra 6 km
 • nákupní možnosti 200 m
Pláž
 • písčitá s oblázky
 • lehátka a slunečníky za poplatek
Sportovní aktivity
 • animační programy
 • večerní programy
 • stolní tenis
 • volejbal
 • tenisový kur
 • kulečník
 • minigolf
 • tělocvična
 • sauna
Popis
Skvělé hotelové služby, velký bazén a animační programy Vám nabízí moderní hotel nacházející se nedaleko pláže. Vaše děti ocení hezké hřiště a miniklub. V blízkých tavernách a barech poznáte typickou řeckou pohostinnost a z Ostrova slunce se nebudete chtít vrátit.
Proč právě sem
Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (*) Přátelská atmosféra (*) Fitness a stolní tenis ZDARMA (*) Nedaleko centra Kalithea (*)
Poloha
Příjemný hotel postavený v moderním stylu v kombinaci s tradiční rhodskou architekturou se nachází na mírném kopečku s panoramatickým výhledem do okolí na klidném místě, cca 250 m od vlastní pláže s kamenitým vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek), ke které vede ulička zahradou hotelu. Do centra letoviska Kalithea je to cca 800 m. Na letiště je to cca 20 km a do hlavního města Rhodos cca 6 km, kam vás dopraví pravidelná autobusová linka. Nejbližší taverny, bary a obchůdky jsou vzdálené cca 500 m.
Popis
Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, kavárnu, bar, snack bar u bazénu, internetový koutek, konferenční prostory, obchůdky a minimarket. V rozlehlé zahradě plné palem a květin je hezký bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma).
Pokoje
Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 6. do 30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, radio, telefon, bezpečnostní schránku a možnost internetu na pokoji (za poplatek), miniledničku a balkon nebo terasu. Na vyžádání je možno zajistit zdarma dětskou postýlku. Rodinný pokoj je jeden prostornější pokoj obsahující čtyři lůžka a má stejné vybavení jako standardní pokoj. Oba tyto typy pokojů mají výhled na moře nebo do zahrady.
Sport a zábava
Hotel pro své hosty pořádá animační a večerní programy. Zdarma minigolf, šipky, fitness, fotbal, plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek kulečník, basketbal, tenis bez osvětlení, elektronické hry, masáže, sauna a whirpool. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub.
Stravování
Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze plus (snídaně, oběd, večeře a 0,25 l vína nebo 0,5 l vody na osobu, pro děti juice místo vody).

www.krestenpalace.gr

Plná penze plus:
snídaně, oběd a večeře plus nápoje (1/2 litru vody/osoba a 1/4 litru vína/osoba).
Konečná cena zahrnuje:
základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/ osoba.
Základní cena zahrnuje:
letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh Evropské Cestovní Pojišťovny a.s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.
Konečná cena nezahrnuje:
doporučené cestovní pojištění BlueComfort (390 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uvedené v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevy pro stálé zákazníky, slevu pro seniory apod.).
Popis
Hotel je postaven v moderním stylu ve svahu s krásným výhledem na moře. Písečno - oblázková pláž se vstupem přes molo je vzdálena cca 250 m a vedou k ní schody. Od hlavního města Rhodos je vzdálen cca 6 km, zastávka je cca 50 m od hotelu. Hotel je ideální ke strávení klidné a romantické dovolené. POPIS KOMPLEXU A VYBAVENÍ: Vstupní hala s recepcí , restaurace, cocktail bar, snack bar, internet, TV místnost, bazén - lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, dětský bazén, dětské hřiště. Pro milovníky sportu je zde k dispozici stolní tenis a za poplatek tenisový kurt, tělocvična, sauna, minigolf. Pro své hosty pořádá hotel večerní animační programy. VYBAVENÍ POKOJŮ: Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní soc.zařízení s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednici, TV se satelitním příjmem, klimatizaci (1.6. - 30.9), balkon nebo terasu, trezor (za poplatek). STRAVOVÁNÍ: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. PLÁŽ: písčitá s oblázky, lehátka a slunečníky za poplatek.
250 m
6 km
hotel se nachází 250 m od písčito - oblázkové pláže, 6 km od centra Rhodosu, kam jezdí pravidelné autobusové linky, nákupní možnosti 200 m.
hotel postavený v moderním stylu v kombinaci s tradiční rhodskou architekturou otevřený v roce 2010, s panoramatickými výhledy do okolí, vhodný pro strávení klidnější dovolené.
vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, cocktail bar, snack bar, obchod se suvenýry, připojení k internetu, TV místnost, bazén s vířivkou, sauna, dětský bazén, dětské hřiště, denní i večerní animace, stolní tenis, kulečník, volejbal, tenis, minigolf, tělocvična.
P/2: elegantní pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, s vlastním sociálním zařízením, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
centrálně řízená klimatizace (1.6.-30.9.), telefon, fén, lednička, satelitní televize, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.
polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
250 m
6 km
hotel se nachází 250 m od písčito - oblázkové pláže, 6 km od centra Rhodosu, kam jezdí pravidelné autobusové linky, nákupní možnosti 200 m.
hotel postavený v moderním stylu v kombinaci s tradiční rhodskou architekturou otevřený v roce 2010, s panoramatickými výhledy do okolí, vhodný pro strávení klidnější dovolené.
vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, cocktail bar, snack bar, obchod se suvenýry, připojení k internetu, TV místnost, bazén s vířivkou, sauna, dětský bazén, dětské hřiště, denní i večerní animace, stolní tenis, kulečník, volejbal, tenis, minigolf, tělocvična.
P/2: elegantní pokoje s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, s vlastním sociálním zařízením, balkon nebo terasa. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
centrálně řízená klimatizace (1.6.-30.9.), telefon, fén, lednička, satelitní televize, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.
polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
Úvodní text

Řecko - Rhodos - Kalithea. Hotel je postaven v moderním stylu v kombinaci s tradiční architekturou ostrova Rhodos a je situován na vyvýšenině s krásným výhledem na moře. Písečno – oblázková pláž je vzdálena cca 250 m a vedou k ní schody. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 6 km a dostanete se tam místní autobusovou dopravou. Zastávka je cca 50 m od hotelu. Hotel je ideální ke strávení klidné a romantické dovolené s možností sportovních aktivit. Nedoporučujeme lidem s pohybovými obtížemi.

Vzdálenost
pláže 250 m letiště 20 km centra 6 km nákupní možnosti 200 m
Ubytování
centrálně řízená klimatizace (1.6. - 30.9.) telefon, lednička balkon nebo terasa televizor se satelitním příjmem vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC) trezor (za poplatek) Ubytování za příplatek pokoj s výhledem na moře rodinný pokoj (jedna místnost rozdělená opticky na dvě části) rodinný pokoj s výhledem na moře
Zařízení hotelu
vstupní hala s recepcí hlavní restaurace cocktail bar, snack bar obchod se suvenýry WiFi připojení a internetový koutek (za poplatek) TV místnost bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek) dětský bazén dětské hřiště
Pláž
písčitá s oblázky skalnaté pobřeží lehátka a slunečníky za poplatek
Sportovní aktivity a zábava zdarma
animační programy večerní programy stolní tenis volejbal, fitness
Sportovní aktivity a zábava za poplatek
tenisový kurt kulečník sauna, masáže
Stravování v ceně
snídaně formou bufetu večeře formou bufetu
Stravování za příplatek
Plná penze plus: oběd formou bufetu, nápoje u oběda a večeře (sklenička vína nebo džusu a 0,5 l vody)
Popis
Hotel je postaven v moderním stylu ve svahu s krásným výhledem na moře. Písečno - oblázková pláž se vstupem přes molo je vzdálena cca 250 m a vedou k ní schody. Od hlavního města Rhodos je vzdálen cca 6 km, zastávka je cca 50 m od hotelu. Hotel je ideální ke strávení klidné a romantické dovolené. POPIS KOMPLEXU A VYBAVENÍ: Vstupní hala s recepcí , restaurace, cocktail bar, snack bar, internet, TV místnost, bazén - lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, dětský bazén, dětské hřiště. Pro milovníky sportu je zde k dispozici stolní tenis a za poplatek tenisový kurt, tělocvična, sauna, minigolf. Pro své hosty pořádá hotel večerní animační programy. VYBAVENÍ POKOJŮ: Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní soc.zařízení s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednici, TV se satelitním příjmem, klimatizaci (1.6. - 30.9), balkon nebo terasu, trezor (za poplatek). STRAVOVÁNÍ: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. PLÁŽ: Písčitá s oblázky, s lehátky a slunečníky za poplatek. Dále jsou zde i skalnaté útesy - vhodné pro šnorchlování a potápění.
Poloha:
Oblíbený hotel v letovisku Kalithea leží na kopci s nádherným panoramatickým výhledem na moře, cca 250 m od oblázkovo-písečné pláže. Obchody a restaurace cca 500 m od hotelu, autobusovou zastávku cca 50 m. Centrum měst Rhodos a Faliraki cca 6 km. Do zátoky Kalithea s krásnou pláží se dostanete po cca 2 km.
Vybavení:
Hotel nabízí celkem 285 pokojů v hlavní budově a 3 vedlejších budovách. Hosté mohou využívat přijímací prostor s recepcí, místnost se satelitní TV, internetový koutek a WiFi v lobby (obojí za poplatek), restauraci, bar a obchod se suvenýry. V rozlehlé zahradě naleznete bazén, opalovací terasu, snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek.
Pokoje:
Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): chladnička, individuální klimatizace (červen-září), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, WiFi (za poplatek), fén, vana, WC a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 2A. Rodinné pokoje (2D): prostorné, opticky oddělený prostor na spaní, s výhledem na moře, jinak jako 2A.
Zábava:
Denní a večerní animační program.
Sport:
Fitness, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: biliár, tenis. Wellness za poplatek: turecké lázně, masáže (na vyžádání), sauna, vířivka.
Děti:
Dětské hřiště.
Stravování:
Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Večer je požadován vhodný oděv (muži dlouhé kalhoty). Dva tematické večery týdně.
tip UŠETŘETE
20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 29.2.2012, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2012 výhodné termíny 7=6 při odletech 26.5.-13.6., 29.9.-6.10., 14=12 při odletech 26.5.-6.6., 29.9. Joker pokoje
DĚTSKÁ SLEVA
1A, 2A, 2B - 1 dítě (do 14 let) 100% sleva na ubytování a stravu. 2D - 1. dítě (do 14 let) 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě (do 14 let) 25% sleva z ceny dospělého.
Pláž
cca 250 m od pláže
Poloha
hotel postavený v rhodském stylu architektury se nachází v mírném kopci v zahradách nedaleko pláže v letovisku kalithea, 6 km od hlavního města Rhodos, 6 km od letoviska Faliraki, 3 km od městečka Koskinou a 20 km od letiště. 200 m od hotelu jsou nejbližší obchody. 50 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do Rhodu a okolí. Na pláž se jde po schodech a je s kamenitým vstupem, doporučujeme pro jistotu boty do vody. Hotel nedoporučujeme osobám s obtížemi pohybového aparátu. Oficiální kategorie: 4*.
Vybavení
recepce, trezory, směnárna, půjčovna aut, internet, společenská místnost s TV, restaurace Olympia, a la carte taverna, hlavní bar Red, cocktail bar, snack bar u bazénu, bazén s hydro-masáží, hudba pod vodou, fitness, sauna, tenis, volejbal, stolní tenis, mini golf, herna, butik, obchod se suvenýry, mini market, animace (6x týdně).
Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky i s výhledem na moře a rodinné pokoje až pro 4 osoby, s výhledem do zahrady nebo na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (červen – září), SAT TV, hudbou, telefonem, trezorem, mini ledničkou a balkónem.
Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, internet, sauna.
Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.
Strava
Snídaně: bufetové snídaně. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. Plná penze: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře.