Hotel Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Stát Turecko
Destinace Belek
Lokace Belek


Poloha
Hotel je vzdálený 40 km od mezinárodního letiště Antalya a asi 12 km od nákupního centra Belek.
Vybavení a služby
vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, hlavní restaurace, 2 a´la carte restaurace (turecká, středozemní), 5 barů, 3 venkovní bazény, 2 tobogány, 1 vnitřní bazén, sauna, SPA centrum, masáže, jacuzzi, salón krásy, kadeřnictví, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, turecké lázně, volejbal, basketbal, aerobik, šipky, boccia, tenisový kurt, stolní tenis, lukostřelba, aquapark, fitness centrum, taneční kurzy, vodní sporty, kurzy potápění, bowling, biliard, hodiny tenisu, denní a večerní animace, lékař, čistírna, půjčovna motorových vozidel, obchodní centrum, parkoviště, pošta, bezdrátové připojení, diskotéka, 2 konferenční místnosti
Ubytování
pokoje vybavené klimatizací, TV/SAT, telefon, internet, mini bar, trezor, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, telefon, balkon/terasa. K dispozici i rodinné pokoje.
Další informace
Pláž: písčitá pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky bez poplatku. Strava: all inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, bohaté svačiny, nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťávy, espresso, cappuccino, turecká káva, nápoje v lahvích a některé importované nápoje za poplatek. Koncept all inclusive 0:00 – 24:00 hod.
Děti
mini-klub, denní a večerní animace, bazén, hřiště, postýlka, menu v restauraci

Recenze hotelu Aydinbey Famous, Belek

Poloha
Poloha Luxusní hotelový komplex Aydinbey Famous Resort, otevřený v roce 2005, se nachází 15 km od Beleku a 40 km od letiště v Antalyi . Dopravu do Beleku zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi. Vybavení Restaurace a la carte, bar na pláži s občerstvením, bar u bazénu, lobby bar, vitamínový bar, disco (nápoje za poplatek), turecká káva, zmrzlina a čerstvě vymačkaný džus, 2 konferenční sály, televizní místnost, počítačové hry, večerní a denní animace, dětský klub a dětské animace, salón krásy, kadeřník, hlídání dětí, internet, prádelna, mini market, knihovna, parkoviště, dětské hřiště, jacuzzi, turecké lázně, sauna, whirpool, masáže. Ubytování Klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, satelitní TV, minibar, trezor (1 €/den), balkon. Pláž Písečná pláž přímo u hotelu; lehátka a slunečníky k zapůjčení zdarma, ručníky u bazénu i na pláži 1 €/den. Sport a zábava Bazén, dětský bazén, krytý bazén; bez poplatku - stolní tenis, šipky, mini fotbal, aerobic, stolní fotbal, basketbal, plážový volejbal, fitnes; za poplatek - biliár, škola potápění, vodní sporty, půjčovna kol. Stravování All Inclusive zahrnuje: snídani, oběd, večeři formou bufetu, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Cena zahrnuje: - ubytování na 7 nebo 9 nocí - určené stravování - služby česky hovořícího delegáta - letenky PRG - AYT - PRG - cena je konečná včetné všech tax. Cena nezahrnuje: - fakultativní výlety (možno dokoupit přímo v destinaci) - cestovní pojištění včetně storna (možno doobjednat v CK)
Poloha
Aydinbey je velký hotelový resort, rozkládající se na ploše 16 000 m2. Má hlavní budovu a 3 vedlejší budovy. Leží asi 20 kilometrů od centra Beleku, hned u písečno – oblázkové pláže. Na letiště v Antalyi je to z hotelu asi 45 kilometrů. Tento hotel rádi doporučíme i náročnějším klientům, kteří mají rádi rušnější dovolenou s velkou nabídkou aktivit a sportů. Hotel je také vhodný pro rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu se také nachází známé 18 – jamkové golfové hřiště Robinson Nobilis.
Vybavení
K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, tři restaurace, několik barů, obchůdky, dva venkovní bazény, dětské brouzdaliště, skluzavky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, fitness centrum, wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi, nechybí pestrá nabídka masáží a procedur. Samozřejmostí je klimatizace a možnost připojení k internetu.
Ubytování
K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, fén, telefon, minibar, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.
Stravování
Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře bufetového typu, občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky a zmrzlina odpoledne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby vždy od 10 do 24 hodin ve vybraných barech. Pláž: Hotel leží přímo u písečno – oblázkové pláže. Na pláži se nachází snack bar, lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hotelové hosty zdarma.
Sport a zábava
Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá denní a večerní animační programy, je zde diskotéka, tenis, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, lekce aerobiku, biliard, využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů. Hotel doporučujeme hlavně aktivnějším klientům vyhledávajícím rušnější dovolenou.
UBYTOVÁNÍ
elegantní pokoje, výhled na moře a zahradu, ovladatelná klimatizace, koberec, TV/SAT, telefon, mini bar, trezor, koupelna (WC, fén, telefon)
PLÁŽ
krásná písčitá pláž je dlouhá 100 m, hotel leží přímo na pláži, slunečníky a osušky jsou na pláži i u bazénu zdarma
POPIS
vstupní hala s 24 hodinovým servisem, 1 hlavní restaurace, 2 a´la carte restaurace (turecká, středozemní), 5 barů, 3 venkovní bazény, 2 tobogány, 1 vnitřní bazén, sauna, SPA centrum, masáže, jacuzzi, salón krásy, kadeřnictví, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, turecké lázně, volejbal, basketbal, aerobic, šipky, boccia, tenisový kurt, stolní tenis, aquapark, fitness centrum, taneční kurzy, vodní sporty, kurzy potápění, biliard, mezinárodní animátorské týmy, lékař, čistírna obchody, půjčovna motorových vozidel, obchodní centrum, parkoviště, pošta, bezdrátové připojení v lobby, diskotéka, 2 konferenční místnosti
STRAVOVÁNÍ
all inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu), pozdní snídaně, bohaté svačiny, nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, lokální alkoholické nápoje zdarma, čerstvé ovocné štávy a některé importované nápoje za poplatek
PRO DĚTI
mini klub (od 4-12 let), denní a večerní animace, dětský bazén, dětské hřiště, postýlka, stoličky a menu v restauraci
POLOHA
hotel je vzdálený 40 km od mezinárodního letiště Antalya, 5 km od nákupního centra Belek, hotel poskytne všem návštěvníkům příjemně strávenou dovolenou v krásném prostředí
WEBOVÉ STRÁNKY
www.aydinbeyhotels.com.tr