Hotel Kamelya World Fulya

Kamelya World Fulya

Kamelya World Fulya

Stát Turecko
Destinace Colakli
Lokace Side


Popis
Moderní hotel je součástí luxusního komplexu Kamelya World; který prošel během loňského roku rozsáhlou rekonstrukcí (viz hotel Selin). Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací; bazénů; nákupní promenádou; bary; aquaparkem a dalšími rozmanitými službami. Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo u komplexu Kamelya World; od samotného hotelu Fulya je vzdálená cc. 200 m.
Ubytování
- dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - centrální klimatizace; telefon; satelitní televizor - minibar (nealkoholické nápoje v ceně; další spotřeba za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC) - trezor (za poplatek); balkón
Zařízení
- vstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; - bary; snack bar; diskotéka (v hotelu Selin) - bazén; aquapark; dětské hřiště; miniklub; obchody
Vzdálenosti
- vzdálenost od pláže 200 m - vzdálenost od letiště 52 km - vzdálenost od centra (Side) 14 km - nákupní možnosti (Colakli) 300 m
Sportovní aktivity
- občasné animační a večerní programy - 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek) - stolní tenis; volejbal; basketbal; fi tnes - sauna; turecké lázně (procedury za poplatek) - využití bazénů v závislosti na počasí - bowling (v hotelu Selin); biliár

Recenze hotelu Kamelya World Fulya, Colakli

Popis

Turecká riviéra - Antalya - Side. Moderní hotel je součástí luxusního komplexu Kamelya World; který nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí (viz hotel Selin). Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací; bazénů; nákupní promenádou; bary; aquaparkem a dalšími rozmanitými službami. Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo u komplexu Kamelya World; od samotného hotelu Fulya je vzdálená cc. 200 m.

Ubytování
 • dvoulůžkový pokoj
 • centrální klimatizace
 • telefon; satelitní televizor
 • minibar (nealkoholické nápoje v ceně; další spotřeba za poplatek)
 • vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC)
 • trezor (za poplatek)
 • Wi-Fi připojení (zdarma)
 • balkón
 • za příplatek - výhled na moře
Ubytování za příplatek
 • jednolůžkový pokoj
Zařízení
 • vstupní hala s recepcí
 • hlavní restaurace; bary; snack bar
 • bazén; aquapark
 • diskotéka (v hotelu Selin)
 • dětské hřiště; miniklub
 • obchody
 • internetový koutek (za poplatek)
 • Wi-Fi připojení (zdarma)
Vzdálenosti
 • pláže 200 m
 • letište 52 km
 • centra (Side) 14 km
 • nákupních možností (Colakli) 300 m
Pláž
 • písečná s pozvolným vstupem
 • lehátka a slunečníky zdarma
 • osušky na zálohu
Sportovní aktivity
 • animační programy
 • večerní programy
 • 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek)
 • stolní tenis
 • volejbal; basketbal
 • fitness; sauna
 • turecké lázně (procedury za poplatek)
 • vodní sporty na pláži
 • bowling (v hotelu Selin)
 • biliár
Popis
Moderní hotel Fulya je součástí luxusního komlexu Kamelya World. V areálu se nachází krásná zahrada s ohromným aquaparkem a rozkládá se přímo u krásné pláže se zlatavým pískem. Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů a barů. Pláž se nachází přímo u hotelového komplexu a nabízí také možnost vodních sportů. V areálu komplexu probíhají po celý den zábavné animační programy a ve večerních hodinách se představují umělci s kabaretním vystoupením, živou hudbou a další, k dispozici je také diskotéka. Vybavení: vstupní hala s recepcí a restaurací, bary, venkovní bazén se snack barem, obchody, diskotéky, miniklub, dětské hřiště, fotbalové hřiště, bowling, biliár Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností přistýlky, vybaveny jsou centrální klimatizací, telefonem, satelitní TV, minibarem (denně doplňován studenými nápoji), vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů a trezorem (za poplatek). Koncept all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, půlnoční svačinu a zmrzlinu během večeře. Dále je k dispozici neomezené množství studených, teplých a místních alkoholických a nealkoholických nápojů mezi 10:00 - 01:00 a stolní víno k jídlu. V rámci all inclusive jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, sauna, turecké lázně, fitnes centrum, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, raketami, míčky, stolní tenis, aerobik, denní hry a večerní představení.
Popis
Hotel Fulya je součástí hotelového komplexu tří hotelů, leží přímo na pláži u malého letoviska Colakli a necelých 8 km od pěkného, historického městečka Side. Klienti v hotelu mohou využívat služeb celého komplexu včetně restaurací, barů a sportovních či jiných aktivit. Hotelovým hostům je k dispozici recepce se směnárnou, sladkovodní bazény pro dospělé a pro děti s lehátky a slunečníky, aquapark, bary, restaurace, dětský klub s hřištěm. Pro sportovní aktivitu lze zdarma využít tenisové kurty, hrát stolní tenis, plážový volejbal, vodní basketbal a různé hry po celý den. Můžete si zacvičit aerobik nebo vodní aerobik. Na pláži lze zapůjčit windsurfing, kanoe, šlapadla a katamarán (je nutná licence). Za poplatek lze půjčit vodní lyže. Během dne i večer se konají v komplexu různé zábavné programy a večer také diskotéky. Doporučujeme všem náročným klientům a rodinám s dětmi.
Vybavení hotelu
přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře 500 m od Colakli 8 km od Side sladkovodní bazény, dětský bazén, aquapark zapůjčení ručníků u bazénu a na pláži zdarma (záloha) dětské hřiště a mini klub hlavní restaurace a další jiné restaurace, bary včetně plážového turecké a finské lázně, fitness, sauna, jacuzzi motorové vodní sporty na pláži za poplatek, vodní lyžování za poplatek disko, mini market, biliár za poplatek pláž. volejbal a fotbal, 5 tenisových kurtů, osvětlení tenisových kurtů za poplatek stolní tenis, basketbal, šipky, stolní tenis, aerobic, vodní aerobic bezdrátový internet v lobby baru,fotbalové hřiště
Vybavení pokoje
dvoulůžkové pokoje - koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, TV/SAT, minibar, přípojka k internetu, klimatizace, balkón. Možnost 2 přistýlek. Na vyžádání možné zajistit pobyt v hotelu Selin, který je součástí tohoto htl komplexu.
Doporučujeme klientům, kteří dávají přednost komfortu hotelového typu ubytování před vilkami v zahradě. Hotelová budova je úchvatná při večerním osvícení.
Poloha
Hotel Fulya se nachází uprostřed celého areálu prázdninové vesničky Kamelya World. Obklopen je bazénem, aquaparkem a vilkami, které jsou součástí komplexu.
Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/LCD TV, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů a telefonem, balkonem/terasou a kobercem. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Vybavení
Recepce, hlavní hotelová restaurace, 5 specializovaných restaurací v areálu komplexu – turecká, čínská, rybí, barbeque a italská (je nutné provést rezervaci předem, max. návštěva 1 restaurace za pobyt), 5 barů, herna, WiFi na recepci, obchody (suvenýry, butik, obchod s koberci, zlatnictví), konferenční místnosti, diskotéka a taneční večery s živou hudbou (v hotelu Selin), animační programy, bazén, obrovský aquapark s několika bazény, jeskyněmi a draky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, ručníky u bazénu, plážové osušky, dětské hřiště, 4 antukové tenisové kurty včetně vybavení, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, animační programy, amfiteátr. Sauna, turecká lázeň a fitness.
Stravování
 • Snídaně bufetové
 • Obědy bufetové
 • Večeře bufetové
All inclusive
Ultra all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, stolní víno podávané během oběda a večeře, zmrzlina během oběda a večeře v restauraci, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovozové alkoholické nápoje (whisky, bacardi, martini, tequila, campari) 24 hodin denně, bufet s výběrem čajů během večeře, denní doplňování minibaru (nealkoholické nápoje a pivo), pivnice a vinárna na pláži (03.05.–31.10.), večeře v jedné z 5 a’la carte restaurací (turecká, italská, čínská, barbeque a rybí) – nutná rezervace v období 10.05.–31.10., káva, svačiny ve snack baru, gril a gözleme (turecká specialita), WiFi internet v lobby, trezor na pokoji, vstup na diskotéku (hotel Selin), aquapark 01.05.–31.10. Klienti všech 3 hotelů mohou čerpat veškeré služby poskytované na půdě areálu Kamelya World (a uvedené v popise, bez ohledu na část, ve které jsou ubytováni). Snídaně, obědy a večeře se však podávají v té hotelové restauraci, kde jsou klienti ubytováni.
Služby
Bowling, kulečník, půjčovna jízdních kol, videohry, masáže, vodní lyže, dovozové nápoje, čerstvý džus, internet (v hotelu Selin), motorizované sporty na pláži.
Děti
3 dětská hřiště, animační programy, 4 dětské bazény se skluzavkami u hotelu Selin a v aquaparku, herna, miniklub (4–12 let), teenager klub (13–17 let), který je v provozu v červenci a srpnu, dětský bufet, videohry.
Pláž
Nádherná písčitá pláž součástí hotelového komplexu
Stručný popis
Holel Fulya se nachází v komplexu prázdninové vesničky KAMELYA WORLD, který tvoří hotel Kamelya Holiday Village ****+,hotel Fulya ***** a hotel Selin ***** s úctyhodnou kapacitou až 2000 lůžek. Areál s nádhernou zahradou se rozkládá přímo u krásné pláže se zlatavým, jemným pískem v části Conakli. Vzdálenost do historického centra Side činí 8 km, k místnímu tržišti je to pouhých 500 m.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/LCD TV, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou s WC a vanou/sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem, balkonem/terasou. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Popis
Recepce, hlavní restaurace, 5 specializovaných restaurací, 5 barů, herna, WiFi na recepci, obchody (suvenýry, butik, obchod s koberci, zlatnictví), konferenční místnosti, diskotéka a taneční večery s živou hudbou, animační programy, venkovní bazén a obrovský aquapark s několika bazény, jeskyněmi a draky (v provozu do října a od dubna), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, ručníky u bazénu, plážové osušky, vnitřní bazén, dětské hřiště, 7 antukových tenisových kurtů (rakety a míčky zálohově), 3 profesionální fotbalová hřiště s nočním osvětlením (65 × 100 m, 70 × 95 m, 48 × 90 m), stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na fitness – surfování, katamarán, kánoe, vodní šlapadla, aerobik, vodní gymnastika, animační programy, amfiteátr. Sauna, turecká lázeň lázeň a fitness. Služby za poplatek: bowling, kulečník, půjčovna jízdních kol, videohry, masáže, vodní lyže, dovozové nápoje, čerstvý džus, internet , motorizované sporty na pláži, lekce tenisu. Pro děti,dětská hřiště, animační programy, 4 dětské bazény se skluzavkami u hotelu Selin a v aquaparku, herna, miniklub (4–12 let),dětský bufet, videohry.
Popis
Velice oblíbený hotel je součástí komplexu Kamelya World, který tvoří 3 hotely (Selin, Fulya, Holiday village). V roce 2006 prošel celkovou rekonstrukcí. Každá hotelová budova má své vlastní zázemí – hosté se mohou volně pohybovat v celém areálu. Poloha: luxusní hotel leží 8 km od historického centra Side v blízkosti se nachází autobusová zastávka, restaurace a obchůdky 55 km od letiště Antalya Pláž: 150 metrů od hotelu dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře slunečníky a lehátka zdarma, vodní sporty za poplatek Vybavení: vstupní hala s recepcí, výtahy bazén pro dospělé s oddělenou dětskou částí pro děti kino, diskotéka internetový koutek z poplatek, konferenční prostory kadeřnictví, obchůdky, lázeňské centrum denní i večerní animace pro děti i dospělé Pro děti: dětské hřiště mini klub pro děti od čtyř do dvanácti let aquapark se skluzavkami Sportovní zařízení: 7 tenisových kurtů, stolní tenis, minigolf fitness, šipky, lukostřelba stolní tenis, basketbal, aerobic, aqua aerobic plážový volejbal, plážový fotbal windsurfing, kanoe, katamarán kulečník, bowling, vodní sporty Doporučujeme: pro velmi náročné klienty vyhledávající komfortní a kvalitní služby pro rodiny s dětmi
Ubytování
Pokoje: luxusní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky vlastní sociální zařízení (toaleta, vana, fén, župan) TV-Sat, trezor zdarma minibar, telefon, internetové připojení varná konvice, čaj a káva, balkon dětská postýlka na vyžádání
Úvodní text

Turecká riviéra - Antalya - Side. Moderní hotel je součástí luxusního komplexu Kamelya World, který nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí (viz hotel Selin). Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů, nákupní promenádou, bary, aquaparkem a dalšími rozmanitými službami. Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo u komplexu Kamelya World, od samotného hotelu Fulya je vzdálená cca 200 m.

Vzdálenost
pláže 200 m letište 52 km centra (Side) 14 km nákupních možností (Colakli) 300 m
Ubytování
centrální klimatizace telefon, satelitní televizor minibar (nealkoholické nápoje v ceně, další spotřeba za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) trezor (za poplatek) Wi-Fi připojení (zdarma) balkón za příplatek - výhled na moře
Zařízení hotelu
vstupní hala s recepcí hlavní restaurace, bary, snack bar bazén, aquapark (lehátka a slunečníky zdarma) diskotéka (v hotelu Selin) dětské hřiště, miniklub obchody internetový koutek (za poplatek) Wi-Fi připojení (zdarma)
Pláž
písečná s pozvolným vstupem lehátka a slunečníky zdarma osušky na zálohu
Sportovní aktivity a zábava zdarma
animační programy večerní programy celý komplex disponuje 5 tenisovými kurty (osvětlení a vybavení za poplatek) stolní tenis volejbal, basketbal fitness, sauna turecké lázně (procedury za poplatek)
Sportovní aktivity a zábava za poplatek
vodní sporty na pláži bowling (v hotelu Selin) biliár
Stravování v ceně
ULTRA ALL INCLUSIVE: 24 hodin denně, zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, odpolední kava/čaj a pečivo, půlnoční občerstvení, při rezervaci 1x večeře v jedné z restaurací a la carte v komplexu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby a některých dovezených nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.
Popis
Jeden z nejoblíbenějších luxusních komplexů tvoří vilky Kamelya Holiday Village *****, hotel Fulya ***** a hotel Selin *****. Areál s nádhernou zahradou a rozlehlým aquaparkem se rozkládá přímo u krásné písečné pláže v části Side-Colakli. Od centra městečka Side leží cca 8 km (dopravu zajišťuje místní hromadná doprava) a k místnímu tržišti je to pouhých 500 m. Pláž: hotelový komplex leží přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře lehátka, slunečníky, matrace, plážové osušky zdarma bar na pláži zdarma vodní sporty na pláži za poplatek Vybavení: vstupní haly s recepcemi a výtahy, klimatizace 3 hlavní restaurace, 5 specializovaných restaurací v areálu komplexu (je nutné provést rezervaci předem, 1 návštěva za pobyt), 13 barů 11 venkovních bazénů, lehátka, slunečníky, ručníky u bazénů zdarma, vnitřní bazény, jacuzzi Wi-Fi v lobby zdarma, 5 konferenčních místností diskotéka a taneční večery s živou hudbou (v hotelu Selin), amfiteátr, herna za poplatek spa centrum - Turecké lázně, parní lázeň, 2 sauny, krytý bazén, jacuzzi, fitness (v hotelu Fulya, Selin), masáže, prádelna minimarket, kavárna, kadeřnictví, optika, nákupní galerie se šperky, výrobky z kůže a suvenýry animační programy Sportovní zázemí: fitness, zahrada aquapark s několika bazény, skluzavkami, jeskyněmi a draky 4 antukové tenisové kurty, minigolf stolní tenis, basketbal, plážový volejbal aerobik, vodní gymnastika, amfiteátr Služby za poplatek bowling, kulečník, půjčovna jízdních kol, videohry, masáže, vodní lyže, dovezené nápoje, čerstvý džus, internet (v hotelu Selin), motorizované sporty na pláži. Pro děti: 3 dětské hřiště, animační programy mini klub (4-12 let), teenager klub (13-17 let) – jsou v provozu v červenci a srpnu 4 dětské bazény se skluzavkami (v hotelu Selin) a v aquaparku herna, videohry, dětský bufet Proč doporučujeme: luxusní a pohodová dovolená kvalitní služby all inclusive na pláži výborné relaxační a sportovní zázemí aquapark pro děti
Ubytování
Pokoje: luxusní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky kompletně vybavená koupelna (toaleta, vana, fén) TV-SAT, trezor zdarma minibar, telefon, internetové připojení varná konvice, čaj a káva, balkon dětská postýlka na vyžádání za příplatek je možný výhled na moře
Doporučujeme klientům, kteří dávají přednost komfortu hotelového typu ubytování před vilkami v zahradě. Hotelová budova je úchvatná při večerním osvícení.
Poloha
Hotel Fulya se nachází uprostřed celého areálu prázdninové vesničky Kamelya World. Obklopen je bazénem, aquaparkem a vilkami, které jsou součástí komplexu. Nádherná písčitá pláž součástí hotelového komplexu.
Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT/LCD TV, minibarem, trezorem, koupelnou/WC, vysoušečem vlasů a telefonem, balkonem/terasou a kobercem. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.
Vybavení
Recepce, hlavní hotelová restaurace, 5 specializovaných restaurací v areálu komplexu – turecká, čínská, rybí, barbeque a italská (je nutné provést rezervaci předem, max. návštěva 1 restaurace za pobyt), 5 barů, herna, WiFi na recepci, obchody (suvenýry, butik, obchod s koberci, zlatnictví), konferenční místnosti, diskotéka a taneční večery s živou hudbou (v hotelu Selin), animační programy, bazén, obrovský aquapark s několika bazény, jeskyněmi a draky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, ručníky u bazénu, plážové osušky, dětské hřiště, 4 antukové tenisové kurty včetně vybavení, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, animační programy, amfiteátr. Sauna, turecká lázeň a fitness.
Stravování
 • Snídaně bufetové
 • Obědy bufetové
 • Večeře bufetové
All inclusive
Ultra all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, stolní víno podávané během oběda a večeře, zmrzlina během oběda a večeře v restauraci, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovozové alkoholické nápoje (whisky, bacardi, martini, tequila, campari) 24 hodin denně, bufet s výběrem čajů během večeře, denní doplňování minibaru (nealkoholické nápoje a pivo), pivnice a vinárna na pláži (03.05.–31.10.), večeře v jedné z 5 a’la carte restaurací (turecká, italská, čínská, barbeque a rybí) – nutná rezervace v období 10.05.–31.10., káva, svačiny ve snack baru, gril a gözleme (turecká specialita), WiFi internet v lobby, trezor na pokoji, vstup na diskotéku (hotel Selin), aquapark 01.05.–31.10. Klienti všech 3 hotelů mohou čerpat veškeré služby poskytované na půdě areálu Kamelya World (a uvedené v popise, bez ohledu na část, ve které jsou ubytováni). Snídaně, obědy a večeře se však podávají v té hotelové restauraci, kde jsou klienti ubytováni.
Služby
Bowling, kulečník, půjčovna jízdních kol, videohry, masáže, vodní lyže, dovozové nápoje, čerstvý džus, internet (v hotelu Selin), motorizované sporty na pláži.
Děti
3 dětská hřiště, animační programy, 4 dětské bazény se skluzavkami u hotelu Selin a v aquaparku, herna, miniklub (4–12 let), teenager klub (13–17 let), který je v provozu v červenci a srpnu, dětský bufet, videohry.
Úvodní text

Turecká riviéra - Antalya - Side. Moderní hotel je součástí luxusního komplexu Kamelya World, který nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí (viz hotel Selin). Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů, nákupní promenádou, bary, aquaparkem a dalšími rozmanitými službami. Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo u komplexu Kamelya World, od samotného hotelu Fulya je vzdálená cca 200 m.

Vzdálenost
pláže 200 m letište 52 km centra (Side) 14 km nákupních možností (Colakli) 300 m
Ubytování
centrální klimatizace telefon, satelitní televizor minibar (nealkoholické nápoje v ceně, další spotřeba za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) trezor (za poplatek) Wi-Fi připojení (zdarma) balkón za příplatek - výhled na moře
Zařízení hotelu
vstupní hala s recepcí hlavní restaurace, bary, snack bar bazén, aquapark (lehátka a slunečníky zdarma) diskotéka (v hotelu Selin) dětské hřiště, miniklub obchody internetový koutek (za poplatek) Wi-Fi připojení (zdarma)
Pláž
písečná s pozvolným vstupem lehátka a slunečníky zdarma osušky na zálohu
Sportovní aktivity a zábava zdarma
animační programy večerní programy celý komplex disponuje 5 tenisovými kurty (osvětlení a vybavení za poplatek) stolní tenis volejbal, basketbal fitness, sauna turecké lázně (procedury za poplatek)
Sportovní aktivity a zábava za poplatek
vodní sporty na pláži bowling (v hotelu Selin) biliár
Stravování v ceně
ULTRA ALL INCLUSIVE: 24 hodin denně, zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, odpolední kava/čaj a pečivo, půlnoční občerstvení, při rezervaci 1x večeře v jedné z restaurací a la carte v komplexu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby a některých dovezených nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.