Dovolená Kemer

Dovolená Kemer

Destinace Kemer

Beldibi

Oblíbené hotely dovolená Kemer

Kemer - dovolená

Kemer je příjemné malé letovisko na pobřeží Středozemního moře, v oblasti tzv. Turecké riviéry. Svým návštěvníkům nabízí průzračné moře, vyhřáté pláže a kouzelné prostředí úzkých uliček a malebných parků. Kemer je velice oblíbený zejména u německé a ruské klientely, proto je v něm o něco dráž než v jiných destinacích v okolí, jeho úroveň je ale přizpůsobená požadavkům náročnějších zahraničních klientů, takže určitě nebudete zklamáni.

S vrcholky za zády

Asi nejúžasnější věcí, kterou Kemer nabízí, jsou dvě městské pláže s výhledem na horské velikány v pohoří Taurus. To je od města vzdálené asi 50 km, takže se ve volném čase můžete vydat prozkoumávat horská údolí a kopce. Pokud jsou na vás vrcholy Taurusu moc příkré, vydejte se do menších kopců za městem, kde můžete odpočívat ve stínu zelených borovic. Kemer si určitě oblíbí všichni výletníci a milovníci památek a zajímavých přírodních jevů. V blízkosti najdete národní park Olympos, jeskyně Beldibi a Molla, starověké město Phaselis nebo úchvatnou stráň Chiméra, která je plná ohnivých gejzírů.

Sport, jídlo, nákupy

Kemer je spíše poklidné městečko, takže nočního života si tu tolik neužijete. To vám ale plně vynahradí denní život. Můžete se vydat na horskou túru, zúčastnit se sjíždění divoké řeky, vyrazit na výlet na koních nebo do místního aquaparku. Samozřejmě i pro milovníky pohodlí a pasivního odpočinku se tu najde vhodný program – turecké lázně, posezení v kavárně nebo prohlídka zdejšího delfinária. A hlavně ochutnávání turecké kuchyně, vyhlášené v celém Středomoří. A pokud vyrazíte na nákupy, neměli byste minout stánky s koženým zbožím. Bundy, pásky, kabelky a mnohem více věcí, které díky šikovnému smlouvání seženete za příznivé ceny. Zalíbila se vám představa dovolené v Kemeru a nechcete čekat až na hlavní sezonu? Vyberte si z nabídky last minute Kemer. Nedostanete hned dovolenou, ale do Kemeru byste rádi v průběhu roku vyrazili? Na stránkách first minute Kemer si můžete vhodný termín zarezervovat už teď a ještě ušetříte.