First minute Antalya

First minute Antalya

Destinace Antalya

Lara

Antalya – first minute

Máte rádi vše dopředu naplánované a shánění dovolené na poslední chvíli vás děsí? Pak je pro vás ideální nabídka first minute dovolené. Vyberete si termín s několikaměsíčním předstihem a navíc i ušetříte. A to se u takových destinací, jako je Antalya, rozhodně vyplatí. Díky své dobré pověsti bezpečného a kulturního města s kvalitními službami a obrovskou nabídkou volnočasových aktivit je totiž Antalya jednou z nejžádanějších tureckých destinací.

Centrum Středomořského regionu

Antalya je přirozeným centrem středomořského pobřeží, a to nejen díky blízkému mezinárodnímu letišti. Svému okolí dominuje i v kulturním a společenském ohledu. Za vše mluví fakt, že se zde každoročně na podzim koná národní filmový festival Altin Portakal, na kterém nejlepší turečtí tvůrci předvádějí své filmy. I po historické stránce má město co nabídnout. Archeologické muzeum, Hadriánova brána, minarety Yivli a Kesik, mešita Murat Paşa Camii nebo třeba zdejší přístav. To vše jsou památky, které rozhodně stojí za vidění. Stejně jako vodopád Düdense, který z útesů na okraji města spadá do téměř čtyřicetimetrové hloubky.

Ráj sportovců

Ani ti návštěvníci, kteří před kulturou a historií upřednostňují sport, si v Antalyi nebudou moci stěžovat. Nabídka sportovních aktivit je tu neskutečně široká. Od tradičního potápění a nejrůznějších vodních sportů přes horolezectví a jízdu na koních až po lyžování. V zimních měsících se tak klidně může stát, že si nejdřív zajedete zalyžovat do hor a odpoledne se pak budete nahřívat na pláži. Takže pokud si vybíráte svou last minute dovolenou v zimě, je Alanya vhodným cílem. Cena zájezdu je snížena často až o polovinu a můžete si být jisti, že i v tomto ročním období si zde užijete spoustu zábavy.